www.twojblues.com  |  Pismo ludzi bluesa!
Wydawnictwo    |   Redakcja    |   Reklama    |   Kontakt
Kolejny urodzinowy koncert w Pameli!

Data dodania: 18.03.2016

Tag: Piotr Nalepa

Kolejny urodzinowy koncert w Pameli!

W poniedziałek, 21.03.2016 roku, w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela zagra Piotr Nalepa Breakout Tour. Będzie to kolejny koncert z okazji osiemnastych urodzin Hard Rock Pubu Pamela.Piotr Nalepa od 2007 roku jest współorganizatorem Breakout Festiwal, dedykowanego pamięci  jego rodziców - Tadeusza Nalepy i Miry Kubasińskiej. Wydarzenie to okazało się wielkim sukcesem, co zaowocowało projektem, który będzie można usłyszeć już w najbliższy poniedziałek.

Zespół w pierwszą trasę ruszył w styczniu 2008 roku z okazji 40-lecia założenia grupy  Breakout. Koncerty Piotr Nalepa Breakout Tour opierają się na znakomitych utworach Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy. Wokalnie projekt wesprą: półfinalistka programu The Voice Of Poland, Żaneta Lubera, oraz jej ojciec, Robert Lubera. Rolę supportu tym razem organizator powierzył zespołowi - Blueska. Grupa powstała w 2002 roku. Muzyków połączyła miłość do bluesa.  Charakteryzuje ich nietuzinkowy repertuar, składający się z utworów autorskich oraz wyszperanych z mało znanych w środowisku bluesowym płyt i nagrań gigantów tego gatunku. O unikatowym brzmieniu Blueski decyduje także niepowtarzalna, bluesowa barwa głosu lidera oraz ciekawie zaaranżowane dialogi pomiędzy gitarą a harmonijką.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19-tej. Występ poprzedzą warsztaty gitarowe prowadzone przez Krzysztofa "pARTyzanta" Toczko, których gośćmi specjalnymi będą Piotr Nalepa i Robert Lubera. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 17-tej. Wstęp na oba wydarzenia jest wolny. Więcej informacji na stronie wydarzenia:  https://www.facebook.com/events/1583186448670374/Komentarze
CAPTCHA Image

Przepisz kod z obrazka:


[ Zmień kod ]

  

Prenumerata roczna KRAJOWA
(4 numery, w tym koszty wysyłki)
74 zł - przesyłka zwykła
84 zł - przesyłka polecona
Uwaga! Z ukazaniem się każdego numeru pomiędzy prenumeratorami losujemy pięć trzypłytowych pakietów.

Zapraszamy do naszego archiwum sięgającego 2000 r.

Czytelnicy w "barwach" TB -
wyślij fotkę i dołącz do nas!

Agencja koncertowo-wydawnicza Delta jest wydawcą Kwartalnika Twój Blues - jedynego ogólnopolskiego magazynu, poświęconego w całości muzyce bluesowej.

twojblues.com      Aktualności      Prenumerata      Archiwum magazynu      Download      Galeria      Linki

Copyright © 2000 - 2019   Agencja Koncertowo Wydawnicza Delta