www.twojblues.com  |  Pismo ludzi bluesa!
Wydawnictwo    |   Redakcja    |   Reklama    |   Kontakt
Polacy na IBC

Data dodania: 04.10.2016

Tag: Two Timer

Polacy na IBC
Poznański zespół Two Timer po raz drugi będzie reprezentował Polskę na największym międzynarodowym bluesowym wydarzeniu - International Blues Challenge w Stanach Zjednoczonych.

W styczniu 2017 r. do Memphis w stanie Tennessee zjedzie 200 artystów bluesowych z całego świata. Wśród nich będzie zespół z Poznania. I to już po raz drugi – poznański Two Timer również w 2015 roku reprezentował Polskę na International Blues Challenge. - To dla nas ogromne wyróżnienie i wielka radość - mówi Piotr Gorzkowski, wokalista zespołu.

 

Na ponowną nominację miał wpływ drugi album zespołu „The Big Ass Beer To Go”, który ukazał się na rynku 28 marca 2016 r. Płyta zebrała znakomite recenzje w pismach muzycznych, zainteresowali się nią również znani redaktorzy muzyczni m.in. Programu Trzeciego Polskiego Radia, Radia Merkury i Radia Kultura.

 

–  Najnowsza płyta Two Timer wywarła na mnie ogromne wrażenie – mówi Benedykt Kunicki, Prezes Towarzystwa Adoracji Bluesa i Rocka '70, które jest członkiem The Blues Foundation organizatora festiwalu. –  Znam ich od czasów ich debiutanckiej płyty, która spowodowała, że rekomendowałem zespół na International Blues Challenge w 2015 r. Po wielokrotnym przesłuchaniu  "The Big Ass Beer To Go" nie mogło być inaczej. Two Timer będzie reprezentował Polskę na 33 edycji festiwalu w Memphis.

 

Album „The Big Ass Beer To Go”, oprócz tego, że stał się ponowną przepustką na festiwal bluesowy, został też zgłoszony do nagrody The Best Self-Produced CD, która docenia najlepsze niezależne produkcje związane z bluesem. Nagroda przyznawana jest w czasie trwania International Blues Challenge.

 

Festiwal w USA jest dla muzyków związanych z bluesem największym i najbardziej szanowanym festiwalem na świecie. W trakcie czterech dni zespoły grają kilka koncertów i oceniane są przez profesjonalne składy jury zgodnie z ustalonymi kryteriami. Najlepsi docierają do sobotniego wielkiego finału w Orpheum Theatre w Memphis.

 

Muzyka zespołu Two Timer dostępna jest m.in. w serwisach Spotify, Apple Music, Tidal, Deezer, Amazon Music, Google Music, Youtube i innych.

 Komentarze
CAPTCHA Image

Przepisz kod z obrazka:


[ Zmień kod ]

  

Prenumerata roczna KRAJOWA
(4 numery, w tym koszty wysyłki)
74 zł - przesyłka zwykła
84 zł - przesyłka polecona
Uwaga! Z ukazaniem się każdego numeru pomiędzy prenumeratorami losujemy pięć trzypłytowych pakietów.

Zapraszamy do naszego archiwum sięgającego 2000 r.

Czytelnicy w "barwach" TB -
wyślij fotkę i dołącz do nas!

Agencja koncertowo-wydawnicza Delta jest wydawcą Kwartalnika Twój Blues - jedynego ogólnopolskiego magazynu, poświęconego w całości muzyce bluesowej.

twojblues.com      Aktualności      Prenumerata      Archiwum magazynu      Download      Galeria      Linki

Copyright © 2000 - 2019   Agencja Koncertowo Wydawnicza Delta