www.twojblues.com  |  Pismo ludzi bluesa!
Wydawnictwo    |   Redakcja    |   Reklama    |   Kontakt
Nowi-starzy Stonesi

Data dodania: 03.11.2009

Tag: the Rolling Stones

Nowi-starzy Stonesi
Pod koniec listopada minie 40 lat od legendarnych koncertów zespołu the Rolling Stones w Madison Square Garden, które ukazały się w formie albumu "Get Yer Ya-Ya's Out!". Tuż po jego ukazaniu się, recenzent magazynu Rolling Stone napisał, że był to najlepszy rockowy koncert w wersji płytowej, jaki widział.

Z okazji rocznicy, z końcem listopada ukażą się (niestety, na razie tylko w Stanach i Kanadzie) dwa boksy: "Get Yer Ya-Ya's Out! The Rolling Stones In Concert: 40th Anniversary Deluxe Box Set" i "Super Deluxe Box Set". 

Pierwszy będzie zawierał trzy płyty CD z zremasterowanym i poszerzonym (o nagrania wcześniej niepublikowane) materiałem. Ciekawostką jest, że jedna z trzech płyt będzie zawierała niepublikowane zapisy występów artystów otwierających koncerty w Madison Square Garden, a byli nimi... B.B. King i Ike i Tina Turner! Oprócz muzyki wydawnictwo ma również zaoferować ciekawe opisy, unikalne fotografie i miniaturkę plakatu reklamującego imprezę. Wyselekcjonowane egzemplarze mają dodatkowo zawierać specjalny kod, pozwalający na ściągnięcie z internetu utworu "I'm Free" w wersji do użytku w grze komputerowej Guitar Hero 5. Wersja "Super Deluxe" będzie dodatkowo poszerzona o trzy płyty winylowe. Komentarze
CAPTCHA Image

Przepisz kod z obrazka:


[ Zmień kod ]

  

Prenumerata roczna KRAJOWA
(4 numery, w tym koszty wysyłki)
74 zł - przesyłka zwykła
84 zł - przesyłka polecona
Uwaga! Z ukazaniem się każdego numeru pomiędzy prenumeratorami losujemy pięć trzypłytowych pakietów.

Zapraszamy do naszego archiwum sięgającego 2000 r.

Czytelnicy w "barwach" TB -
wyślij fotkę i dołącz do nas!

Agencja koncertowo-wydawnicza Delta jest wydawcą Kwartalnika Twój Blues - jedynego ogólnopolskiego magazynu, poświęconego w całości muzyce bluesowej.

twojblues.com      Aktualności      Prenumerata      Archiwum magazynu      Download      Galeria      Linki

Copyright © 2000 - 2019   Agencja Koncertowo Wydawnicza Delta