www.twojblues.com  |  Pismo ludzi bluesa!
Wydawnictwo    |   Redakcja    |   Reklama    |   Kontakt
Hard Rock Pub Pamela zaprasza do Torunia

Data dodania: 24.06.2010

Tag: Pub Pamela

Hard Rock Pub Pamela zaprasza do Torunia
We wtorek 29 czerwca o godzinie 20.00 w Hard Rock Pubie Pamela odbędzie się urodzinowy koncert zespołu Ergo. Z tej okazji grupa przygotowała dla swych fanów specjalny prezent w postaci winylowego singla. Na ten koncert wstęp jest wolny. Więcej informacji:www.pubpamela.pl


Oto kilka słów, które zespół ma do powiedzenia na swój temat: ERGO powstał w czerwcu 2009 r. w Toruniu. Nazwa EGRO wzięła się od słynnej sentencji Kartezjusza "Cogito ergo sum". W zespole grają: Piotr Grzyb - charyzmatyczny wokalista o wyjątkowo mocnym głosie, Łukasz Fijałkowski - gitarzysta wykorzystujący w swojej grze elementy rzadko spotykanej techniki tappingu oburęcznego, Grzegorz Bojanowski - basista, Marcin Treichel - perkusja oraz Anna Molenda, autorka tekstów grupy. Intensywny rok pracy, wiele wkładu w doskonałe opracowanie muzyczne niebanalnych tekstów - to wszystko zaowocowało wydaniem pierwszego singla. Trafiły na niego cztery piosenki: Tango profanum!, Bo, Enfant terrible i Żenada. Muzyka ERGO wymaga refleksyjnego odbiorcy. 29 czerwca, w pierwszą rocznicę istnienia, na takich właśnie słuchaczy ERGO będzie czekało w "Hard-Rock Pubie Pamela", w którym odbędzie się koncert i promocja płyty - nietypowej, bo winylowej. Pub "Pamela" jest jej wydawcą, ale również miejscem, z którym będzie łączyło się dla muzyków wspomnienie pierwszego koncertu. Koncert w Pameli zaszczyci swoją obecnością doskonały gitarzysta Partyzant - muzyk związany niegdyś z zespołem Dżem, obecnie występujący z grupą Zdrowa Woda, ale przede wszystkim wirtuoz dwugryfowej gitary, mistrz gry tappingiem oburęcznym, z której słynie nie tylko na scenie polskiej, ale i światowej. 


Komentarze
CAPTCHA Image

Przepisz kod z obrazka:


[ Zmień kod ]

  

Prenumerata roczna KRAJOWA
(4 numery, w tym koszty wysyłki)
74 zł - przesyłka zwykła
84 zł - przesyłka polecona
Uwaga! Z ukazaniem się każdego numeru pomiędzy prenumeratorami losujemy pięć trzypłytowych pakietów.

Zapraszamy do naszego archiwum sięgającego 2000 r.

Czytelnicy w "barwach" TB -
wyślij fotkę i dołącz do nas!

Agencja koncertowo-wydawnicza Delta jest wydawcą Kwartalnika Twój Blues - jedynego ogólnopolskiego magazynu, poświęconego w całości muzyce bluesowej.

twojblues.com      Aktualności      Prenumerata      Archiwum magazynu      Download      Galeria      Linki

Copyright © 2000 - 2019   Agencja Koncertowo Wydawnicza Delta