top of page

Nowa płyta Black Country CommunionBlack Country Communion, kultowa supergrupa rockowa, w skład której wchodzą Glenn Hughes, Joe Bonamassa, Jason Bonham i Derek Sherinian, z dumą ogłasza wydanie piątego studyjnego albumu pt. “V”. Album wyznacza kluczowy moment w historii zespołu, prezentując ich najbardziej ambitne i dotychczasową głęboką pracę.


„Komponowanie i nagrywanie “V” było monumentalne” – mówi basista

Glenn Hughes, jedna z rockowych sił będących ostoją tego albumu. „Wszyscy wierzymy, że to może być nasze najlepsze dzieło. Nie mogę się doczekać wydania tego albumu”


„Ten album przekracza dorobek każdego z tych twórców i zawiera prawdopodobnie najlepsze nagrania z ich wspólnej muzycznej podróży”.

– 10/10 Magazyn Powerplay


„V może reprezentować ich piąty album, ale może równie dobrze oznaczać V jak Victory”.

– 5 gwiazdek, Magazyn R’N’R


„W momencie, gdy kwartet jest u szczytu formy, głód wspólnych spotkań i tworzenia muzyki zdaje się dodawać zespołowi ognia i nowonarodzonej świeżości, która jest na tyle potężna, że ​​przechyla kulę ziemską wokół własnej osi”.

– Muzyka Metal Planet


Od debiutu w 2010 roku Black Country Communion niezmiennie wypuszcza albumy cieszące się uznaniem krytyków, po mistrzowsku łącząc brytyjski blues-rock z amerykańską duszą, aby urzekać publiczność na całym świecie. Wyprodukowane przez ich wieloletniego współpracownika Kevina Shirleya, ich najnowsze wydawnictwo „V” potwierdza ich status królewskiej rodziny rockowej. Album ten oddaje dynamiczne brzmienie zespołu i ewoluującą ekspresję artystyczną, celebrując ich podróż, talent i trwałą wizję.

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Комментарии


bottom of page