top of page

Blues Witch Project czyli blues w teatrze

Długo wyczekiwana premiera kolejnej produkcji Moniki Mariotti "Blues Witch Project" odbędzie się 8 listopada o godz. 19:00 w Scenie Relax w Warszawie. Tym razem będzie to muzyczna podróż, w której największe bluesowe hity stanowić będą soundtrack do opowieści o korzeniach i historii tego wyjątkowego gatunku.


Po sukcesach poprzednich teatralno-muzycznych spektakli Moniki Mariotti spodziewamy się pięknego, pełnego szczerości, show. O historii bluesa i jego korzeniach w Polsce na co dzień mówi się niewiele. Twórcy postawili sobie za zadanie przybliżyć widzom nie tylko ten wyjątkowy gatunek, ale przede wszystkim historie ludzi, którzy go stworzyli, zmieniając na zawsze świat muzyki i drogę jej ewolucji.

Jak mówią: “Będzie to wędrówka przez historię bluesa i cały wachlarz emocji, z którego się wziął i który od lat przed nami roztacza. Sięgając do początków tego gatunku wspólnie będziemy zgłębiać nie tylko tajniki muzyki, ale także ludzkiej natury. Bo na początku był smutek – czyli blues”.

Na scenie zobaczymy dwie wokalistki i aktorki - Monikę Mariotti i Justynę Gajczak, które wejdą w sceniczną rozmowę z podróżnikiem, narratorem, obserwatorem i poszukiwaczem prawdy (Wojciech Brzeziński) oraz zespół muzyczny pod kierownictwem Tomasza Borucha (w składzie: Tomasz Boruch - gitara, Filip Janowski - perkusja, Tomasz Zień - klawisze).

Bilety na premierowy spektakl dostępne są na stronie www.scenarelax.pl.

BLUES WITCH PROJECT

premiera: 8 listopada 2023, godz. 19:00

Scena Relax (ul. Złota 8, Warszawa)


Obsada: Monika Mariotti, Justyna Gajczak, Wojciech Brzeziński

Zespół muzyczny: Tomek Boruch (gitara), Filip Janowski (perkusja), Tomasz Zień (klawisze)


Scenariusz: Marta Fortowska

Konsultacja scenariusza: Monika Mariotti

Reżyseria: Monika Mariotti, Wojciech Brzeziński

Kierownik muzyczny: Tomek Boruch

Reżyser światła: Artur Wytrykus

Zdjęcia i oprawa graficzna: Honorata Karapuda

Wsparcie promocji: Julia Szczęsna

Oprawa plastyczna: Monika Skomra/ Skomra Jewelry
0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page