top of page

Joe Bonamassa wraca do Polski!


JOE BONAMASSA

17 kwietnia 2024, godz. 20:00

Spodek, Katowice

Wirtuoz gitary powraca do Polski po pięcioletniej przerwie!


Bilety, w cenach od 250 PLN, dostępne w sprzedaży od:

- 27 września 2023 (przedsprzedaż dla członków oficjalnego fanklubu)

- 29 września 2023 (początek ogólnodostępnej sprzedaży)


Sprzedaż biletów: www.delta.art.pl www.biletyna.pl


Po raz pierwszy w historii występów Artysty w Polsce będzie dostępny Pakiet VIP zawierający:

- 2 miejsca w loży

- wizytę podczas próby dźwięku

- Meet & Greet z Artystą + 1 zdjęcie na parę + możliwość podpisania 2 pamiątek (przyniesione ze sobą płyty, zdjęcie etc)

- “prywatne zakupy” (dostęp do oficjalnego stoiska z wydawnictwami i gadżetami artysty przed otwarciem hali dla publiczności oraz 50% zniżki na zakupy)


Informacja dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi: Hala „Spodek” dysponuje ograniczoną ilością miejsc dedykowanych osobom na wózkach inwalidzkich. Miejsca te nie będą dostępne w sprzedaży generalnej. Osoby zainteresowane takimi biletami proszone są o kontakt e-mailowy: delta.art.pl@gmail.com


Patronami medialnymi koncertu są: Kwartalnik Twój Blues, Magazyn Gitarzysta i Radio Nowy Świat


* * *


Joe Bonamassa jest jednym z najbardziej znanych współcześnie muzyków blues-rockowych. Wielokrotnie nominowany do nagrody Grammy, wielokrotnie figurował na pierwszym miejscu listy przebojów Billboardu.

Kariera pochodzącego z Nowego Jorku wirtuoza gitary rozpoczęła się od otwierania koncertów B.B. Kinga, co miało miejsce gdy Bonamassa miał zaledwie 12 lat. Od tamtego czasu dzielił sceny z artystami takimi jak Eric Clapton, Stephen Still, Derek Trucks, Warren Haynes, Buddy Guy, czy Steve Winwood. Bonamassa pokonał drogę od pozycji dziecięcej sensacji do gwiazdy światowego formatu — i nadal ewoluuje.

W swojej dyskografii ma ponad 30 albumów studyjnych i koncertowych, nagranych m.in. w duecie z wokalistką Beth Hart, czy w ramach super grupy Black Country Communion. Jest płodnym kompozytorem, który nie ustaje w poszerzaniu swoich eklektycznych horyzontów muzycznych. Regularnie pojawia się na łamach i okładkach branżowych publikacji na całym świecie, począwszy od magazynów Esquire i Parade, poprzez the Rolling Stone i American Songwriter, a także Guitar Player, Acoustic Guitar, Vintage Guitar, czy Classic Rock.

Artysta jest entuzjastą występów na żywo, a jego koncerty są jedną z najważniejszych gałęzi jego działalności. W 2018 branżowy serwis Pollstar umieścił je w zestawieniu najbardziej dochodowej sprzedaży biletów na świecie na 49. miejscu. Występuje w najbardziej kultowych obiektach koncertowych na całym świecie, jak m. in. Amfiteatr Red Rocks w Morrison, The Greek Theatre w Los Angeles, Ryman Auditorium w Nashville, The Royal Albert Hall w Londynie, Opera Wiedeńska, czy nowojorski Beacon Theater.


Bonamassa koncertuje średnio 200 dni w roku, a kiedy nie jest na scenie, przebywa w studiu nagraniowym lub sali prób, zawsze w pełni angażując się w tworzenie najbardziej ambitnej, zróżnicowanej nowej muzyki, którą nieustannie dzieli się z publicznością i fanami.

www.jbonamassa.com

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page