top of page

Laura Cox w Polsce

Potężna gitara, chwytliwe refreny i nieokiełznany głos – to wszystko Laura Cox, artystka, która swoją niesamowitą grą nie tylko podbiła internet, ale także od kilku lat gra wyprzedane trasy koncertowe.


Po wydaniu poprzedniego albumu “Burning Bright” zagrała na największych europejskich festiwalach: Hellfest, Rockpalasti naszym Pol’and’Rock. Już w marcu Laura wróci do Polski, by wystąpić na trzech koncertach i zaprezentować swój zupełnie nowy album “Head Above Water”!

 

30.03.2023 Warszawa – Remont

31.03.2023 Piekary Śląskie – OK Andaluzja

01.04.2023 Poznań – 2progi


Bilety dostępne w cenie: 99zł (eBilet lub tobilet.pl)


Laura Cox zaczęła umieszczać swoje gitarowe wirtuozerie na YouTube w 2008 roku i od tego czasu stała się jedną z najbardziej znanych gitarzystek w internecie. Jest rzadką kombinacją młodego talentu i tradycyjnych wartości muzycznych, o czym świadczy ponad 100 milionów wyświetleń i 500 tysięcy subskrybentów na YouTube. Laura i jej zespół doskonale zdają sobie sprawę, że są nieco poza obecnym głównym nurtem francuskiej sceny, bo wolą dobry ciężki riff, niż modne popowe akordy, jednak chcą uczynić to swoim atutem i nadal grać muzykę, którą kochają. Muzykę, którą nazywają Southern Hard Blues!
0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page